• Montserrat Pujol
    Anna Ramos De Luís
    Llevadora-Supervisora d'equip d'Infermeria de Ginecologia i Obstretícia, Sala D2 i d'equip de Llevadores d'ASSIR Guinardó-Sant Pau
  • Sílvia Carricondo Rubio
    LLIR
  • Maria de los Dolores Cabaña Sánchez
    LLIR
  • Maider Bilbao Arizkorreta
    LLIR
  • Gemma Barràs i Navalles
    LLIR
  • Sara Suárez Domínguez
    LLIR
  • Carmen Almeda Torres
    Llevadora
  • María Segura Lechuga
    Llevadora
  • Carolina Cuesta Martinez
  • Alejandra Giménez Fortis
    Llevadora
  • Carla Mendieta Ferrer
    Llevadora
  • Lidia Martínez Marchán
    Llevadora
  • Mireia Coll Cuenca
    Llevadora
  • Laia Garcia Domingo
    Llevadora
  • Sonia Barreira Carreras
    Llevadora
  • Sonia Hernández Jiménez
  • Esperanza Zaragoza Llorens
  • Josefina Montoya Rubio
  • Patricia Gonzalez Gascon
  • Patricia González
  • Marta Carrillo Monguet
  • Pilar Lopez Sanchez
  • Sira Gonzalez Moldes
  • Laura López Ortega
    Cap d'Àrea d'Infermeria de Ginecologia i Obstetrícia
  • Laura Balcells
    Laura Balcells
    Resident
  • Patricia Muro Blanc
    Resident
  • Anna Mundó Fornell
    Resident
  • Aina Delgado Morell
    Resident
  • Natalia Teixeira
    Resident
  • Sara Marín
    Resident
  • Irene Matía Romero
    Irene Matía Romero
    Resident
  • Ana Luzarraga Aznar
    Ana Luzarraga Aznar
    Resident
  • Núria García Ginjaume
    Núria García Ginjaume
    Resident
  • Fermín Rodríguez Muñoz
    Infermer Supervisor d'equips d'Infermeria d'Atenció Especialitzada al CAP Maragall-CAP Guinardó
  • Laura Vega Rojas
    Llevadora
  • M. Merce Castillo López
  • Victoria García Casas
    Llevadora
  • Lara Alonso Rodríguez
    Llevadora
  • Carolina Cuesta Martínez
    Llevadora
  • Janina Vargas
    Llevadora
  • Cristina Giménez Bailón
    Llevadora
  • Teresa Sánchez
    Llevadora
  • Rosa M. Carmona Mejias
    Llevadora
  • Antonio Cabas Cuevas
    Llevador
  • Marta Turegano
    Llevadora
  • Olga Gómez
    Llevadora
  • Raquel Martínez Bergadà
    Llevadora
  • María Perpiñán
    Llevadora
  • Júlia Plana
    Llevadora
  • Anna Solà Busquets
    Llevadora
  • Raquel Perez Guervos
    Raquel Perez Guervos
    Llevadora
  • Rosa Moya Alpuente
    Rosa Moya Alpuente
    Llevadora
  • Dra. Beatriz Álvaro Mercadal
    Adjunta
  • Dra. Johana Ullmo
    Adjunta
  • Dr. Antoni Fernández Oliva
    Adjunt
  • Dra. Mónica Cruz Lemini
    Adjunta
  • Dra. Irene Mora Hervàs
    Adjunta
  • Dra. Pía Espanol Lloret
    Adjunta
  • Maria Segura Lechuga
    Llevadora
  • Carolina Cuesta Martínez
  • Isabel M. Senent Josa
  • Asuncion Mallen Soteras
  • Ana Isabel Breva González
    Llevadora
  • Berta Nueno
    Llevadora
  • Dr. José Ramón Bordas Serrat
    Adjunt
  • Laura Blanch Fons
    Laura Blanch Fons
    Adjunta
  • Dr. Ramón Rovira Negre
    Dr. Ramón Rovira Negre
    Coordinador Procès Quirúrgic
  • Paula Fabra Roca
    Adjunta
  • Gerard Minovas Granja
    Gerard Minovas Granja
    Adjunt
  • Marta Bailón Queiruga
    Marta Bailón Queiruga
    Adjunta
  • Guega Beia Larosi
    Tècnica auxiliar d'infermeria - TCAIs
  • Aranzazu Abion Cerezo
    Tècnica auxiliar d'infermeria - TCAIs
  • Margarita Vergara Arregui
    Llevadora
  • Montserrat Duarte Garcia
    Llevadora
  • Pilar Aleza Garcia
    Llevadora
  • Inmaculada Rey Casas
    Llevadora
  • Esther Gascon Moya
    Llevadora
  • Diana Garcia Codina
    Llevadora
  • Laia Domingo
    Llevadora
  • Sonia Barreira Carreras
    Sonia Barreira Carreras
    Llevadora
  • Maria Llavore Fabregas
    Maria Llavoré Fabregas
    Llevadora
  • Marta Peró García
    Adjunta
  • Glòria Tomàs Aurín
  • Carmen Valverde Díez
  • M. Luz Aznar Palacín
  • Dr. Josep Perelló Capo
    Adjunt
  • Dra. Fiorella Melissa Ascencio Castillo
    Adjunta
  • Dra. M. Julia Zanini
    Adjunta
  • Dra. Carla Domínguez Gallardo
    Adjunta